Tim Robson

NSU Media

Zakladatel jedné z top britských konzultačních firem zaměřených na motivaci a rozvoj engagementu zaměstnanců. Tim je expertem na leadership a budování firemních kultur nejoblíbenějších světových organizací (např. Liverpool F.C., Jaguar, Jack Wills atd.)

George Muir

Udal Cuain AB

George je futurista a expert na budoucnost světa práce. Více jak 25 let pracoval pro Ikeu a věnoval se budoucnosti trendů v oblasti digitalizace, HR a obchodních procesů, kam se pracovní trh bude ubírat. Jeho oblíbeným tématem je umělá inteligence a její vliv na člověka. George je vášnivým a oblíbeným řečníkem, který umí inspirovat.

Julia Arlt

PwC

Spoluzakladatelka platformy FUTURE: PropTech a světově uznávaná vůdčí osobnost v této oblasti je mentorkou největšího světového startup akcelerátoru zaměřeném na reality MetaProp NYC působící jako Global Digital Estate Leader ve společnosti PwC. Pravidelně přednáší na konferencích a odborných setkáních po celém světě, kde platí za experta na oblast Workspace Strategie a vývoj ve světě realit a investování.

Bernard Storch

PLP Architecture

Patří mezi klíčové architekty a designery londýnského studia PLP Architecture. Disponuje výjimečnými zkušenostmi s tvorbou architektonických řešení pro komerční, institucionální i rezidenční sféru v zemích Evropy, Indie a Blízkého východu. Jeho portfolio zahrnuje například design budovy pro Sky Central, v níž pracuje na 3 500 zaměstnanců, nebo rozšíření Světového obchodního centra v Amsterdamu pro více jak 300 společností.

David Mareček

Česká filharmonie

Od roku 2011 působí jako generální ředitel České filharmonie. Své bohaté zkušenosti s vedením lidí postupně nabyl jako pedagog na ZUŠ, uměleckém gymnáziu a brněnské konzervatoři, na níž působil i v pozici zástupce ředitele. Manažerské schopnosti následně uplatnil ve Filharmonii Brno, kde byl od roku 2007 ředitelem. Je propagátorem vážné hudby, již se snaží originálními projekty zpřístupnit mladšímu publiku.